ÖVRIGT / Mattor / Nöthårsmatta 7245328
nr 724 5328
Nöthårsmatta
1920-/30-tal, 167x238
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
550 kr
måndag 7 november 2011
kl 18:14:10
500 kr
200 kr
300 kr
400 kr